MaviPortal.Net | Türkiye'nin Online Portalı

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

En iyi Fotoğraf Yükleme Siteleri

05.07.2017
1.493
En iyi Fotoğraf Yükleme Siteleri

1-İmagesHack

Ücretsiz üyelik ile 5GB alan ile resimlerinizi yükleyebilir ve resim linki ile sitelerinizde paylaşabilirsiniz.Jpeg, Png, Gif, İco, Bmp ve Tiff formatlı resimlerinizi ömür boyu depolar.Resimlerinizi yükledikten sonra link penceresinden resim linkini kopyalayıp sitenizde paylaşın.

2-Photobucket

Facebook ve Twitter hesabınızla bu resim sitesine ücretsiz üye olabilirsiniz.Bu sitenin size resim yükleme alanı ise 2 GB hafızadır.Bu sitenin efekt  özelliği ile yüklediğiniz resimlere efekt verebiliyorsunuz.

3-DropBox

DropBox resim yükleme sitesine ister google hesabınız ile ister yeniden üye olarak siteye resimlerinizi yükleyebilirsiniz.Bu sitenin verdiği resim yükleme alanı ise 2GB hafızadır.Üyelere referans sağlayarak resim yükleme alanınızı genişletebilirsiniz.

4-HizliResim

HızlıResim sitesi çok kullandığım bir sitedir.Bu resim yükleme sitesi hızlı ve uzun süre resimlerinizi barındırır.Siteye resimlerinizi sürükle bırak yöntemiylede yükleyebilir ve silebilirsiniz.Ekstra özellik olarak ta caps yapma ve albüm oluşturma imkanıda sunuyor.

5-TinyPic

TinyPic hakkında pek fazla bilgi sahibi değilsemde bu sitenin bir resim yükleme sitesi olduğunu söyleyebilirim.Forum sitesi sahibiyken bu siteye bir kaç resim yükledim bir hafta sonra resimlerim silinmişti. Bunun için pek tavsiye ettiğim bir resim yükleme sitesi değil.

6-imgim

Yaptığım araştırmalar sonucu imgim incicaps’ın resim yükleme sitesidir.Yorumlara göre resimler çabuk silinir.(Artık siz deneyin belki yanılıyorum.)

7-flickr

En iyi resim yükleme sitelerinden birtaneside bu siteymiş.Siteye Yahoo ile üye olunarak binlerce resim yükleme imkanı sunmaktadır.

Arkadaşlar aklıma gelen en iyi resim yükleme siteleri bu kadar. Eğer sizinde kullandığınız ve en iyileri olarak gördüğünüz resim yükleme sitesi var ise yorumlarda yazarsanız diğer okuyucularımızı bilgilenmiş olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.