MaviPortal.Net | Türkiye'nin Online Portalı

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

En iyi iphone uygulamaları

13.07.2018
39
En iyi iphone uygulamaları

Apple’ın iphone serisi kullanıcılarının en çok kullandığı ve telefonda bulunması gereken uygulamaları sizler için sırasıyla listeledik.

1-Adobe Lightroom CC

Apple’ın bu uygulamasıyla fotoğraf ve videolarınıza efekt uygulayabilirsiniz.Bu uygulama ile mobil cihazlar, masaüstü ve web gibi tüm cihazlarınızda sorunsuz erişim sağlayarak hassas kontrol sağlayan premium özellikler için yeni sürüme geçebilirsiniz.

 

 

 

 


2-Tobidi

Tobidi bir müzik dinleme ve indirme  uygulamasıdır.Bu uygulama youtube bünyesinde bulunan bütün müzikleri çevrimiçi ve çevrimdışı olarak dinlemenize olanak sağlar.Çevrimdışı kullanabilmeniz için bu uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekir.

 

 

 

 


3-FindNow

FindNow konum paylaşma ve bulma programıdır.Bu uygulamayla, takip etmek istediğiniz kişiyle, telefon numarası yoluyla iletişime geçebilirsiniz.
FindNow uygulaması sayesinde, telefon numaralarını cihazınız üzerinden arattığınız arkadaşlarınızı ve aile üyelerinizin konumlarını kolayca bulabilirsiniz.

 

 

 

 


4-UpCall

UpCall Turkcell iletişim hizmetleri tarafından oluşturulmuş arama uygulamasıdır.Bu uygulama ile yabancı numaraların kim olduğunu görebilir geri dönüş yapabilirsiniz.Ayrıca aramalarınıza konu,resim,emoji ekleyerek eğlenceli hale getirebilirsiniz.

 

 

 

 


5-e-Devlet

Eğer Türkiye vatandaşıysanız bu uygulamayı kullanmamanız söz konusu bile olamaz.Bu uygulama ile neredeyse devletin bütün hizmetlerini elektronik ortamda kolay ve hızlı bir şekilde faydalanabilirsiniz.Bütün mobil veya masaüstü cihazlarınızda bulunması gereken bir uygulamadır.

 

 

 

 


6-Fitness Kompis+

Sporcu uygulaması olan Fitness Kompis+ daha fit bir vücuda sahip olun.Bünyesinde barındırdığı 1700 egzersizleriyle hedefinize olan bağlılığınızı artıracaktır.

 

 

 

 

 


7-CamScanner +

CamScanner + belge tarama uygulamasıdır.Belgelerin fotoğrafını çekip belge üzerinde değişiklikler uygulayabilirsiniz.Örneğin bir faturayı çekip fatura üzerindeki yazıları düzenleyebilirsiniz.

 

 

 

 


8-Black – Live Wallpapers

iPhone 7,8 & iPhone X’den esinlenmiş olan bu hareketli duvar kâğıtları gerçekten nefes kesici. Derin renkleri ekranınızı canlandıracak. Bu inanılmaz canlı duvar kâğıtları kendisi gibi inanılmaz olan bir cihazdan esinlendi.

 

 

 

 


9-Reklam Engelleme

Bu uygulama isteğe bağlı bir uygulamadır.Uygulamanın amacı mobil cihazınız ile web tarayıcınızda takıldığınız zaman karşınıza çıkan rahatsız edici reklamları engellemektir.Tarayıcınızı sıklıkla kullanan biriyseniz bu uygulamayı kullanmanızı tavsiye ediyorum.

 

 

 

 


10-CamToPlan PRO

CamToPlan bir mesafe ölçüm uygulamasıdır.Bu uygulama ile bulunduğunuz ortamın yüzeyini ölçüp ve o ortamın çizimini alabilirsiniz.3D olarak hazırlanmış bu ölçüm uygulaması ile çizimlerinizi PDF,PNG ve DXF formatlarıyla oluşturabilirsiniz.

 

 

 

 


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ibrahim dedi ki:

    bunları kullanıyorum çok muhteşem uygulamalar