MaviPortal.Net | Türkiye'nin Online Portalı

Site 1. rengi

Site 2. rengi

Topbar rengi

Menü ikon

Menü hover

Menü arama

Footer rengi

Tasarım

Her Telefonda Olması Gereken Uygulamalar

02.07.2017
328
Her Telefonda Olması Gereken Uygulamalar

Çağımız neredeyse dünyanın tamamının akıllı telefon cihazlarının kullandığı ve teknolojinin çığır açtığı bir çağdır..Bu akıllı telefonlar için çeşitli uygulamalar üretilmiş ve bunlar arasından bazı uygulamalar kullanış bakımından vazgeçilmez uygulamalar olarak duruyor.Android ve İOS cihazları için vazgeçilmez uygulamalardan bir kaçını sıraladık.

1-PicsArt Photo Studio – Collage –  İNDİR

PicsArt Photo Studio – Collage resim düzenleyici bir android uygulamasıdır.Bu uygulama ile resimlerinize efekt uygulayabilir, resimlerinizi şekillendirebilirsiniz.Kullanımı basit ve ücretsizdir.

2-Super Cleaner – Antivirus – İNDİR

Super Cleaner – Antivirus uygulaması telefonunuz için olması gereken en önemli uygulamalardan biri sayılır.Super Cleaner – Antivirus uygulaması telefonunuzda önbellek temizleyici,hızlandırıcı, batarya dayanıklığı sağlama ve virüslere karşı koruyucu bir işlevde çalışır.

3-QR ve Barkod Okuyucu – İNDİR

QR ve Barkod Okuyucu piyasadaki en hızlı QR / barkod okuyucudur. QR ve Barkod Okuyucu her Android cihaz için basilica uygulamalardan biridir.Bu uygulama ile barkodları taratarak kolay bir şekilde okutabilirsiniz.QR ve Barkod Okuyucu, metin, url, ISBN, ürün, kişi, takvim, e-posta, konum, Wi-Fi ve dahası da dahil tüm QR / barkod tiplerini tarayıp okuyabilir.

4-Language Translator – İNDİR

Language Translator,  yabancı dil çevirici en kullanışlı uygulamadır.Bu uygulama ile çok hızlı ve düzgün şekilde konuşmalarınızı farklı dillere çevirebilirsiniz.Bu uygulama her dil için tamamen ücretsiz kullanım sunmaktadır.

 

5-CM Locker Güvenlik – İNDİR

CM Locker Güvenlik uygulaması ile gizliliğinizi korumak için telefonunuzun ekranını, uygulamalarınızı, fotoğraflarınızı ve kişi rehberinizi  kilitleyebilirsiniz. Bu uygulama ile verilerinize ulaşmaya çalışan kişilere sağlam bir güvenlik önlemi teşkil eder.Ayrıca telefonunuzda yanlış şifre girenleri gizli çekim ile görüntülerini yakalıyor.

6-GPS Navigasyon ve Harita Sygic – İNDİR

GPS Navigasyon ve Harita Sygic uygulması çevrim dışı kullanılan ve bütün haritaları bulabileceğiniz bir uygulamadır.Bu uygulama ile  Seyahat ederken, işe giderken veya profesyonel olarak araç kullanırken Sygic GPS Navigation ve Haritaları çevrimdışı ve ücretsiz kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.